Ekibimiz

Av. İsmail COŞKUN

1981 yılında Karabük’te doğmuştur. Karabük Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve 2007 yılında İstanbul Barosu’nda avukatlık mesleğine başlamıştır.

2007 yılından itibaren kurucusu olduğu Coşkun Hukuk&Danışmanlık Bürosu’nda deneyimli çalışma arkadaşları ile birlikte başta Yabancılar Hukuku ve Spor Hukuku olmak üzere Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Miras ve Aile Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, İş Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Üyelikleri :

Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu Üyesi ( 2016-halen )

Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Hakemi ( 2013-2016 )

Görme Engelliler Spor Federasyonu Disiplin Kurulu Üyesi ( 2011-2013 )

Spor Hukuku Enstitüsü Derneği Üyesi

Av. Gizem ONAY EZER

1989 Kocaeli doğumludur. Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi mezunudur. (2007) İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2011 yılında mezun olmuş, aynı yıldan bu yana İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir. Spor Hukuku, İş Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve şirketlere hukuki danışmanlık alanlarında uzmanlaşmıştır. İngilizce bilmektedir. 2015 yılından bu yana Coşkun Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nda avukat olarak çalışmaktadır.

Av. Muhammet SÖĞÜT

1994 Kocaeli doğumlu, Körfez Anadolu Öğretmen Lisesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 yılında mezun olmuş aynı yıldan bu yana İstanbul Barosu'na bağlı olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir. İş Hukuku, Eşya Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İdare Hukuku alanlarına yoğunlaşmıştır. İngilizce ve Almanca dillerine hakimdir. 2019 yılından bu yana Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu'nda avukat olarak çalışmaktadır.

Emre ÇİMEN

1986 Karabük doğumludur. Çeşitli hukuk bürolarında uzun yıllardan beri büro personeli ve icra takip sorumlusu olarak çalışmıştır. Kendisi aynı zamanda Türkiye Barolar Birliği nezdinde kayıtlı avukat katibidir. Coşkun Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nda İcra ve İflas departmanında genel icra dosyalarından sorumlu olarak çalışmaktadır.

Büşra TAMİŞ

1994 Bursa doğumludur. Bursa Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Grafik Bölümü'nden 2012 yılında mezun olmuştur. Daha önce çeşitli firmalarda satış temsilcisi ve asistan olarak görev almıştır. 2019 yılından bu yana Coşkun Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nda avukat asistanı olarak çalışmaktadır.

Adres

Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:12 Akın Sitesi4. Blok K:3 D:70 Beşiktaş/İstanbul

Telefon

T: 0850 833 04 12 / F: 0212 806 82 05

E-Posta

info@ismailcoskun.av.tr

2017 © Coşkun Hukuk & Danışmanlık - Tüm Hakları Saklıdır.